قوانین و شرایط

متقاضیان محترم لطفاً قبل از ثبت سفارش در تارنمای شرکت حتماً قوانین مربوط به ثبت سفارش آنی شرکت گاز سوزان مهیا صنعت را با دقت مطالعه کرده سپس در صورت تمایل سفارشتان را ثبت نمایید ، زیرا در صورت خرید متعهد می گردید که تمامی مفاد قوانین  و شرایط  مربوطه را قبول کرده و مورد تایید شما می با شد.


قوانین و مقررات شرکت گاز سوزان مهیا صنعت

* در صورت فروش خودرو ، شرکت گازسوزان مهیا صنعت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی ناشی از درخواست لغو سفارش یا انصراف از خرید در مدت زمان ثبت سفارش را برعهده نخواهد داشت.
* در صورت هرگونه اشتباه از جانب شما در انتخاب کیت و مخزن در تارنمای شرکت، به دلیل ثبت آنی بودن خرید شما از شرکت گازسوزان مهیا صنعت و به تبع آن ثبت سفارش خرید کیت و مخزن از طرف شرکت گازسوزان مهیا صنعت با کارخانه های سازنده طرف قرارداد شرکت، کلیه مبالغ واریزی از سوی شما به حساب شرکت مقرر با قوانین  لغو سفارش یا انصراف از خرید به حساب شما مسترد خواهد شد.
* بعد از ثبت سفارش و قبل از دریافت کدرهگیری لطفا تمامی مشخصات ثبت شده توسط خودتان را در تارنمای شرکت بررسی نمائید ، زیرا در صورت اشتباه بودن اطلاعات وارد شده توسط شما در تارنمای شرکت ، شرکت گازسوزان مهیا صنعت هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.
* در صورت لغو سفارش یا انصراف از فرآیند نصب از طرف شرکت گازسوزان مهیا صنعت و یا در صورتی که فاصله شما تا مراکز نصب یا نمایندگی های شرکت بیش از 400 کیلومتر باشد و چنانچه شما به این دلیل خواهان لغو سفارش یا انصراف از فرآیند نصب کیت و مخزن بر روی خودرویتان باشید ، لطفاً به صورت آنلاین از قسمت فرم انصراف عضویت درخواست خود را ثبت نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان شرکت اصل مبالغ واریزی از سوی شما به حساب شرکت برای شما مسترد گردد. 


توجه :  لغو سفارش یا انصراف از خرید تنها با درخواست انصراف در تارنمای شرکت و بدون مراجعه حضوری در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.


* با توجه به ثبت سفارش آنی توسط شرکت گاز سوزان مهیا صنعت با کارخانه های طرف قرارداد به دلیل سفارش گذاری توسط شما متقاضی محترم کلیه مبالغ واریزی از سوی شما یا غیر قابل استرداد و یا با درصد جریمه به شرح ذیل قابل استرداد خواهد بود:


•    تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش کلیه مبالغ واریزی از جانب متقاضی به حساب شرکت به صورت تمام و کمال عودت داده خواهد شد.
•    درصورت سپری شدن زمان از 48 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش متقاضی در تارنمای شرکت ، پس از کسر شدن 10% از کل مبالغ واریزی به عنوان جریمه الباقی مبلغ عودت میگردد. 
•    در صورت سپری شدن زمان بعد از 72 ساعت تا بسته شدن کامل درگاه ثبت نام تارنمای شرکت  ، پس از کسر شدن 50% از کل مبالغ واریزی به عنوان جریمه الباقی مبلغ عودت میگردد. 
•    از زمان بسته شدن درگاه ثبت نام تارنمای شرکت تا 24 ساعت قبل از تعیین نوبت نصب که از طریق سامانه پیامکی شرکت برای شما ارسال خواهد شد پس از کسر شدن 70% از کل مبالغ واریزی به عنوان جریمه الباقی مبلغ عودت میگردد.
•    پس از اعلام فراخوان از طریق سامانه پیامکی شرکت جهت واریز مرحله نهایی پرداخت ، متقاضی میبایست ظرف مدت 48 ساعت اقدام به واریز کل مبالغ باقی مانده نماید زیرا در صورت عدم پرداخت در مدت زمان مقرر ، ثبت سفارش متقاضی از طرف شرکت لغو گردیده و هیچ مبلغی عودت داده نمیشود. 
•    در صورتیکه پیامک تعیین نوبت نصب از طریق سامانه پیامکی شرکت برای متقاضی ارسال گردید ،درخواست لغو سفارش یا انصراف ( کنسلی ) از طرف متقاضی به هیچ عنوان قابل پذیرش نخواهد بود لذا در صورت پذیرفتن درخواست از طرف شرکت هیچگونه مبلغی به متقاضی عودت داده نخواهد شد.


نکته مهم : کلیه مبالغ درج شده در سایت براساس یورو 13.000 تومان سامانه سنا می باشد و درصورتی که در زمان تحویل کالا ، افزایش یا کاهش قیمت را شاهد باشیم ، متقاضی متعهد به پرداخت مابه التفاوت قیمت با قیمت روز می باشد . 

* با توجه به تنوع کیت و قیمت برندهای مختلف ، قیمت نصب ( تا حدود  10 درصد ) قیمت پایه قابل تغییر است . 

* با توجه به تنوع کیت و قیمت برندهای مختلف ، قیمت کیت نسل اول و چهارم متفاوت می باشد.

* هزینه حمل ، بارگیری ، تخلیه و انبارداری قطعات برای هر استان و شهرستان به صورت مجزا محاسبه می گردد و به قیمت پایه اضافه می گردد . 

* هزینه گواهی سلامت پس از صدور توسط شرکت بازرسی مجزا اخذ می گردد .

* هرگونه تغییر نام ، استرداد ، تعویض یا تغییر مشخصات ثبت سفارش یا فروش خودروی ثبت نامی توسط متقاضیان مطابق با مفاد قوانین شرکت گازسوزان مهیا صنعت شامل جریمه می باشد و کنترل مشخصات ثبت نامی و اخذ کدرهیگیری صرفاً بر عهده شخص متقاضی می باشد و شرکت گازسوزان مهیا صنعت هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص یا در خصوص عدم مطالعه صحیح و عدم درک مفاهیم به کار رفته در مندرجات این قوانین را نمی پذیرد. و این شرکت کلیه مفاهیم و مندرجات ثبت شده در این تارنما را با متقاضیان محترم به عنوان یک قرارداد فروش کالا بر مبنای ماده ١٠ و 183 و 190 و230 و 362 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران ، محاسبه کرده که فی مابین فروشنده (شرکت گاز سوزان مهیا صنعت) و خریدار (متقاضیان محترم) تعهد شده است و متقاضیان محترم ضمن قبولی همه مسئولیت های ناشی از آن ، به همه حق و حقوق خود اشراف کامل داشته و با توجه به جمیع جهات و با علم و آگاهی کامل کلیه موارد فوق را پذیرفته و حق هرگونه اعتراض بعدی را در این خصوص از خود سلب و ساقط نموده است .


* ساعات پاسخگویی کارشناسان شرکت به جزء ایام تعطیل رسمی ، کلیه روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 13:30 و 14:00 تا 17:00 و پنجشنبه ها از ساعت 8:00 الی 12) است. و پشتیبانی وب سایت به شکل تیکت به صورت شبانه روزی می باشد.


شرکت گازسوزان مهیا صنعت پرفروشترین و تنها سامانه جهت فروش کیت کامل و مخزن تحت فشار گاز طبیعی (CNG) خودروی و متولی نصب آزاد در کشور و نیز اولین و تنهاترین پایگاه دوگانه سوز کردن خودروها به صورت آزاد در سراسر کشور با امکان ثبت سفارش آنلاین و دارای مراکز گسترده در کلیه شهرها و شهرستان ها می باشد . 


از حسن انتخاب شما متشکریم
شرکت گاز سوزان مهیا صنعت